Hodnocení zákazníků

PŘEČTĚTE SI RECENZE ZÁKAZNÍKŮ NA PORTÁLE HEURÉKA.CZ - PŘEČÍST RECENZE

Nedávno jsem si u vás objednal 4 použité disky.
Chtěl bych tímto vyjádřit naprostou spokojenost s vašimi službami. Ještě před vyřízením objednávky jste mi pomohli vybrat správné rozměry, objednávku jste vyřídili rychle a disky, které mi přišly, vypadají díky důkladnému repasování téměř jako nové. Přesně takhle si představuji solidní jednání. Rád vaši firmu doporučím každému, kdo bude uvažovat o koupi disků.
S pozdravem,
Jan Weiss

Dobrý den pane Veverka,
včera jsem si na poště převzal 4ks použitých plechových disků na Renault Thalia a ještě ten den jsem si na ně nechal nazout letní pneumatiky. Zatím jsem maximálně spokojený, objednávka a koumunikace s Vámi naprosto bez problémů, disky byly pečlivě zabaleny což jsem ani nečekal. Ze začátku jsem měl tak trochu obavy, přeci jen jde o použité zboží a internetový nákup v dnešní době je někdy sázka do loterie. Zkrátka jsem Vám tímto chtěl poděkovat. Ostatním zájemcům Vás můžu jen doporučit.
Nešpurek Igor,
Brno

Dobrý den pane Veverko!
Chci Vám poděkovat a vyjádřit obdiv nad solidností jednání a rychlostí s jakou se uskutečnila koupě dojezdového kola u Vás.Ve čtrvrtek večer objednáno a dnes tj. v pondělí v pořádku dorazilo. Tomu se říká rychlost! Přeji si aby takových jako Vy, bylo mezi internetovými obchody co nejvíce.
Ještě jednou díky a s pozdravem,
Oujiří

Dobrý den pane Veverko, pozdrav ze Sokolova.
Právě jsem obdržel balíky s disky, udivila mi rychlost odeslání a profi přístup k zákazníkovi, opravdu je to poprvé, co jsem se setkal s takovým přístupem, perfektním zabalením a vše ke spokojenosti zákazníka.  Budu Vás dávat za příklad člověka v podnikání, který to myslí opravdu vážně, smekám . Tak to odvezu do servisu a obout, připravit na léto, jsem moc spokojený, vždy jen přehodíme zimní/letní . Dlouho trvalo, než jsem disky sehnal, byly nabídky a to buď rezavé nebo ten člověk dal cenu jako za nové, já jsem penzista a tak nemůžu toto podporovat. Teď jsem opravdu spokojený, díky . 

Tak přeji jen samé úspěchy a ať se Vám daří . 

Vladimír